что искать:
где:

УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО

Адрес: Украина, Киев 4176, ул. Электриков, 29а
Телефоны: Рабочий: 380443517273
Сайт: http://upi-agro.eu
Ближайшее метро: Контрактовая площадь (2.18 км)

УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО – одна з провідних вертикально інтегрованих агропромислових компаній України. Основними видами діяльності “УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО” є: вирощування зернових культур; виробництво цукру; тваринництво (молочне та м’ясне); переробка зерна.

Земельний банк “УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО” наразі становить 100,5 тис. га, розташованих переважно у Вінницькій області. У компанії працює понад 4 600 осіб.

За підсумками 2023 року “УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО” виробила 250 тис. тонн цукру та посіла 3 місце в Україні за обсягами виробництва з часткою 19% від загального виробництва цукру в Україні.

УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО є найбільшим експортером цукру до ЄС у сезоні 2022/23 з часткою 29% у загальному експорті українського цукру.

УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО постачає цукор провідним переробникам та роздрібним мережам України.

Компанія має власну сировинну базу, що дозволяє на 100% забезпечувати сировиною переробні потужності. Це гарантує незалежність від зовнішніх постачальників, дозволяє контролювати собівартість продукту і гарантувати його високу якість.

 

Пресс-релизы

Експорт соняшника з України до ЄС: розвиток ринку та перспективи
​ Експорт соняшника з України до країн ЄС - важливий аспект економічного розвитку країни. Україна, будучи одним з провідних виробників соняшника у світі, активно розвиває свій експортний потенціал, що сприяє зміцненню економіки та розширенню міжнародних ринків збуту. Портал UPI-Agro є провідним ... далее
01.06.2024 | Новости компаний | автор - anastasiaSky
Все новости от УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО

Отзывы пользователей (0)

Добавление нового отзыва

У меня уже есть аккаунт, хочу войти или зарегистрироваться через

Время: * точное время интервал -